Polityka prtwatności:


Autor i właściel strony  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności. Każdą osobę zapisaną na niniejszą listę i użytkowników serwisów należących do Uncle Uwo obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie:

http://www.pro.uwodzic-uwodzicielki.pl/polityka-prywatnosci.html

Wszelkie dane osobowe, o które możesz zostać poproszony na serwisach  są potrzebne w celach kontaktowych lub przesłania niezbędnych informacji. Nigdy żadne Twoje dane nie zostaną sprzedane w celach komercyjnych.

Zapisując się na tą listę musisz być świadomym, że możesz otrzymywać niezapowiedziane wiadomości. Zapisując się na listę, wyrażasz zgodę na ich przyjmowanie (niezapowiedzianych wiadomości) oraz zwracanie się do Ciebie po imieniu.

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj moich serwisów.


Wyłączenie Odpowiedzialności


Właściciel listy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i wysokiej jakości materiałów i wiadomości prezentowanych na serwisie.

Wszelkie informacje podane na stronach prowadzonych Uncle Uwo zostały wcześniej dokładnie sprawdzone, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że w jakiś sposób nie wpłyną one negatywnie na Twoją sytuację.

Wszystkie informacje, które możesz znaleźć w moich raportach, newsletterach czy artykułach, mają charakter rozrywkowy. Nie powinno się ich brać za profesjonalne porady.


Jesli masz jakiekolwiek pytania do mnie, pisz na adres:

UncleUwo(małpa)uwodzic-uwodzicielki.pl