"Najlepsze tematy do rozmowy z kobietami"

Po wielu poszukiwaniach i próbach odkryłem kilka prostych i uniwersalnych sposobów na rozkręcenie rozmowy z kobietą. Jak widzisz nie wymagją one od Ciebie jakiś niesamowitych umiejęności gawędziarstwa.  Są to po prostu  interesujące tematy do rozmowy kobietami:
 
1.    Zadawaj jej pytania, które pomogą rozpocząć albo podtrzymać  rozmowę.

Nie ma nic prostszego w rozpoczęciu rozmowy z kobietą niż zadanie jej pytania. Wystarczy powiedzieć:
  • Ładna pogoda prawda? (szczególnie kiedy pogoda jest brzydka)
  • Mam pytanie: Co powinienem odpowiedzieć, kiedy dziewczyna mnie pyta, czy w tych ciuchach wygląda grubo? Szczególnie jeśli te ciuchy ją pogrubiają i gorzej w nich wygląda.
  • Jak sądzisz czy ... (pytasz o Co najbardziej/Dlaczego podoba Ci się w (kiedy wcześniej opisywała Ci np. jakiś film, książkę)
  • Zapytaj: Wiesz może jak to przygotować (wskazując na  ciasto w pudełku)?
  • Co sądzisz o tej koszulce? Będzie do mnie pasowała?


2.    Gwiazdy, skandale, telewizja

Nawet, jeśli nie czytasz gazet i nie oglądasz telewizji, to możesz wiedzieć, co dzieje się w świecie gwiazd. Strony takie jak www.Pudelek.pl www.Plotek.pl to „skarbnice wiedzy” o tzw. gwiazdach i jednocześnie wylęgarnia zabawnych tematów do porozmawiania z kobietą.  Możecie się z nich nabijać, wyśmiewać bez różnicy – praktycznie zawsze tematy związane z Show biznesem są chwytliwe i zabawnie jest o nich pogadać.

Owszem nie jest to jakiś wyszukany temat do rozmowy, ale większość ludzi (w szczególności kobiet) interesuje się tym tematem. Ty nie musisz rozważać życiowych wyborów Dody, ale możesz ponabijać się z głupich rzeczy, które robią gwiazdy.

3.    Jedzenie

Nieważne, czy dziewczyna jest chuda, czy gruba, prawie każda kobieta uwielbia rozmawiać o jedzeniu i w mig zacznie Ci opowiadać, co pysznego ostatnio jadła itp.  Będzie Ci opowiadać co najbardziej lubi jeść, czego nie lubi i gdzie ostatnio jadła coś fajnego. Wystarczy zacząć:

Ty:  Jadłaś kiedyś pizze na słodko z ananasem, albo czymś takim…? Jaką najlepszą potrawę/pizze jadłaś w sowim życiu? Jakie smaki lubisz?

4.    Różnice między kobietami a mężczyznami

Potężny temat do rozmowy.
Kobiety uwielbiają o tym rozmawiać i będziesz mógł godzinami rozprawić np. o tym, kto jest bardziej uczciwy albo kto częściej zdradza, kto częściej wszczyna bez powodu awantury itp.

To tylko mały przedsmak wiedzy jaką zgromadziłem w tym dodatku.


(wróc do opisu książki i przeczytaj więcej przykładów)