"Sekrety Kobiecej Psychiki"


Przepytałem zaufają kobietę, aby wyciągnąć od niej te wszystkie "babskie" sekrety, o których mężczyźni nie mają zielonego pojęcia. Oto fragment dodatku:


Uncle Uwo: Co kobiety uwielbiają i co od razu przyciąga ich uwagę dużo bardziej do danego mężczyzny, niż do reszty? Co sprawia, że oglądasz się za facetem?

Monika: Ja akurat obejrzę się za facetem od którego poczuję swoje ulubione, męskie perfumy… tu nie zdradzę akurat marki, bo nie chcę, żeby wszyscy faceci pachnieli tak samo, z resztą to jest mało istotne, zapach to już kwestia indywidualna – pod warunkiem że nie używa się skrajnie mocnych i skrajnie dużo.

Odróżniajcie też wodę toaletową od perfum, bo to nie to samo – to tak jak wkładki higieniczne dla kobiet i podpaski, tak samo się używa ale do czego innego służy. Jego pewność siebie sprawi, że spojrzę na niego no i przede wszystkim kontakt wzrokowy na ulicy… spróbujcie złapać kontakt wzrokowy z jakąś kobietą i przytrzymajcie trochę wzrok – daje głowę, że kobieta się stroszkę speszy i uśmiechnie jak tylko odwróci głowę.

Gdy przejdziecie nie oglądajcie się od razu tylko po jakiś 10 krokach… wtedy powinniście idealnie złapać jej wzrok, ona nie obejrzy się od razu, bo pomyli, że Wy to zrobicie najpierw… :D

Oczywiście żeby obejrzeć się za facetem musi on być w moim guście. Co do ciuchów wspominałam już: Koszule pożądane bardzo!!!!! Raczej eleganckie niż hawajskie!

Uncle Uwo: Co byś doradziła każdemu facetowi? Co każdy mężczyzna jak teraz siedzi przed komputerem i to czyta, może zrobić, aby lepiej "prezentować się" i bardziej podobać każdej kobiecie?

Monika:  To jest zbyt rozległe pytanie… hmmm.
Proponuję poćwiczyć wszystko najpierw w domku, potem na osobie, która nie paraliżuje Was swoją obecnością – jest Wam obojętna jako kobieta, ale jest miłą koleżanką. Cokolwiek robicie – bacznie obserwujcie kobietę – nam trudno ukryć emocje, jeśli nauczycie się je odczytywać – możecie zrobić z nami wszystko.

Zbliżając się do kobiety, sprawcie, żeby miała możliwość częściej na Was z bliska patrzeć niż Wy na nią, ona wie jak to zrobić, wie kiedy ruszyć biodrami mocniej, ale kobiety też lubią obserwować i tak wpadacie nam w oko, gdy dotykamy wzrokiem rysów Waszej twarzy, zwiedzamy Was, poznajemy – wtedy rodzi się chęć dotyku, aby ręka podążyła za wzrokiem, ważny jest więc kontakt wzrokowy, przypadki, pozwalające na bliższe podejście, np. gdy koleżanka z pracy siedzi przy komputerze a Ty podchodzisz i zaczynasz coś przeglądać, jesteś bliziutko – ona może poczuć Twój zapach, Twoje feromony – patrzy na ciebie, gdy Ty z zaangażowaniem szukasz czegoś w komputerze stając nad nią. Nie może to trwać zbyt długo, maksymalnie do 1-2 minut.


(wróc do opisu książki i przeczytaj więcej przykładów)